Mercedes’ten Lider Muş’a yeni güç

Mercedes-Benz Türk’ten Lider Muş Tur’un filosuna 7 adet Tourismo daha eklendi.

Lider Muş Tur, 7 adet Mercedes-Benz Tourismo daha teslim alarak toplam alımını 14’e,  Mercedes-Benz marka otobüs sayısını ise 29’a çıkardı.

Şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Muş merkezli Lider Muş Tur, Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Hassoy Motorlu Vasıtalar’dan satın aldığı 7 adet Tourismo 16 RHD 2+1 otobüs ile tercihini yeniden Mercedes-Benz’den yana yaptı. Lider Muş Tur, bu alım ile birlikte tamamı Mercedes-Benz marka otobüsten oluşan filosundaki otobüs sayısını 29 adede çıkardı.

Mercedes-Benz Türk’ün Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine, Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, Otobüs Satış Operasyonu Grup Müdürü Murat Kızıltan ve Şehir içi Otobüs – Kamu Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel, Hassoy Motorlu Vasıtalar Otobüs Satış Danışmanı Cenk Soydan, Lider Muş Tur Firma Sahibi Ersin Sayan ve Firma Ortağı Hacı Celal Taşkın katıldılar.

“Ortaklığımız değerli”

Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, tören sırasında yaptığı konuşmada “Lider Muş Tur, yıllardır çok değer verdiğimiz bir iş ortağımız. Daha çok yeni yaptıkları yatırımlarından hemen sonra tekrar bizi tercih ettikleri için çok mutluyuz. Bu kararlarından dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye belirterek, yeni otobüslerin kendilerine hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini dilediklerini ifade etti. Kurt, “Bu satışta emeği geçen Hassoy bayimize, Mercedes-Benz Türk Finansal Hizmetler ve BusStore yetkililerine her zamanki gibi gösterdikleri çaba ve destekleri için teşekkür ederim” diye ekledi.

“İş birliğimiz devam ediyor”

Lider Muş Tur Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Sayan ise, şehirlerarası otobüs piyasasında köprü, otoyol, mazot, araç bakımı ve diğer giderler sürekli artış gösterdiğine değinerek: “Mayıs ayında aldığımız 7 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 araçlarımızın yakıt tasarrufu ve ucuz bakım maliyetleri elimizi bir nebze rahatlattı. Araçların 2+1 olması ve konforu sayesinde yolcu sayımızda da ciddi artışlar beraberinde geldi. Hal böyle olunca bütün araçlarımızı Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 olarak değiştirmeye karar verdik ve kalan 7 aracımızı da bu yönde yeniledik” diye konuştu. Sayan ayrıca, yıllardır tercihleri olan Hassoy Motorlu Vasıtalar ile işbirliğini her zamanki gibi devam ettirdiklerini de sözlerine ekledi.

 

About Ulaştırma Dünyası