Metro’dan Yolcularına Hediye Çekilişi

 

Metro Turizm 25’inci yılını hizmetlerle taçlandırmaya devam ediyor. Metro CIP ile seyahat anlayışına yeni bir tarz getiren Metro Turizm’den, yolcularına yeni yıl hediyesi olarak Doğuş Çay’ın hediye paketi verildi.

Samsun’dan Ankara’ya sefer yapan Metro CIP yolcuları, Metro Turizm’in 25’inci yılı kapsamında araçtaki yolculara özel düzenlenen hediye çekilişi ile karşılaştı. Çekilişte, araçta Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Öztürk, Samsun Metro Bölge Müdürü Ali Karayutu, Ankara Metro Bölge Müdürü Aykut Çepni ve Samsun Metro Turizm işletmesi yöneticileri yer aldı.

Öztürk: İlklerin gururunu yaşıyoruz

Yapılan çekilişte, Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Öztürk, “Metro Turizm’in 25’inci yılına yakışır yenilikle hizmet vermeye başlayan Metro CIP araçlarımızda, yolcularımıza her zaman ilkleri yaşatmanın gururunu yaşıyoruz” diye belirterek: “Yeni yılla beraber, Metro CIP araçlarımızda Doğuş Çay’a özel olarak hazırlatılan hediye paketini, şanslı bir yolcumuza hediye ediyoruz.” dedi.

Çekilişin ardından kazanan yolcuya hediye paketi takdim edildi. Hediyesini alan yolcu, Metro Turizm ve yöneticilerine teşekkür etti.

 

About Ulaştırma Dünyası