Renault Trucks’dan 30 yeni teslimat

 

 

 

Çoban Tur | Boltas, yeni alımlarına Renault Trucks çekiciler ile devam ediyor.

Uluslararası nakliye ve antrepo hizmeti sunan Çoban Tur | Boltas, 30 adet yeni Renault Trucks T460 çekicilerini teslim aldı.

 

Çoban Tur | Boltas İcra Kurulu Üyesi Ali Çobanoğlu, yeni çekicilerin anahtarlarını, Renault Trucks Satış Direktörü Ömer Bursalığolu’ndan teslim alırken Çoban Tur | Boltas  Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Çoban, Filo Direktörü Cumhur Erzurumluoğlu, Renault Trucks Türkiye Satış Sonrası Direktörü Serkan Karataban ve Filo Satış Müdürü Coşkun Saraç, Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, Koçaslanlar Otomotiv Orhanlı Şube Müdürü Erdoğan Seymen ve Satış Müdürü Fuat Kara da teslimat törenine katıldılar.

 

40 yıla yaklaşan tecrübesi ile Çoban Tur | Boltas, Avrupa, Ortadoğu ve Türkiye’de müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun lojistik hizmetleri sunuyor. Yaklaşık 200 araçlık özmal filosunda 125 adet çekici bulunan Çoban Tur | Boltas, 30 adet Renault Trucks T460 adet çekici ile filosunu güçlendirdi.

20 Yıllık Memnuniyet

Yeni Renault Trucks çekicileri teslim alan Çoban Tur | Boltas İcra Kurulu Üyesi Ali Çobanoğlu yaptığı açıklamada: “Çoban Tur | Boltas olarak 6 ülkede 9 yerleşik ofisimiz ve 350 kişilik ekibimizle karayolunda genel kargo, LTL, FTL, proje ve özel taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Bizim için ekibimiz, sunduğumuz hizmetin kalitesini korumak ve yükseltmek adına çok önemli” diye belirterek, filodaki araçlar ve satış sonrası hizmetlerin, ekipleri için en büyük yardımcılar olduğunu ifade etti. Yaklaşık 20 yıldır Renault Trucks çekicileri kullandıklarını söyleyen Çobanoğlu, “Memnuniyetimiz doğrultusunda alımlarımıza yine Renault Trucks ile devam ediyoruz” diye ekledi.

 

Teslimat töreninde açıklamada bulunan Çoban Tur | Boltas Filo Direktörü Cumhur Erzurumluoğlu ise, Renault Trucks satış sonrası hizmetlerden memnuniyetlerini belirterek: “2007, 2008 ve 2010 yılında alımlarını yaptığımız Renault Trucks Premium çekicilerimizi halen kullanıyoruz. 800.000 ile 1 milyon km arasında yol kat eden bu çekicilerimiz, halen yüksek performansı ile operasyonlarımıza değer katıyor. Yaklaşık 10 yıllık kullanım ömürlerinde de yakıt, bakım ve onarım maliyetleri anlamında yüksek teknolojili bu çekicilerin avantajlarını yaşadık” dedi.

 

Cumhur Erzurumluoğlu, “Teslim aldığımız yeni çekicilerimiz, gelişen operasyonlarımız için yeni yatırımlarımız, ancak 2018 yılında filomuzda yer alan diğer çekicilerimizi de Renault Trucks’ın yeni modelleri ile değiştiriyor olacağız” diye belirtti. Erzurumluoğlu; Renault Trucks’ın servis ağı sayesinde hem Türkiye hem Avrupa’da hızlı servis ve yedek parça temini ile yollarına sorunsuz devam ettiklerini ve bu noktada operasyonların ve müşterilerine sundukları hizmetin kalitesi açısından kendileri için oldukça önemli olduğunu da sözlerine ekledi.

 

 

About Ulaştırma Dünyası