Metro, kardeşlik köprüsünü uzatıyor

Metro Turizm, Bölgesel Amatör Lig ekibi Ağrı Spor Kulübü’ne, özel tasarımlı 2+1 koltuklu otobüs hediye etti. Metro Rent a Bus Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız, hediye edilen otobüsü binlerce coşkulu taraftarın tezahüratları eşliğinde kulübe teslim etti. Aracın teslim töreninde konuşan Metro Rent a Bus Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız, “Kurucu Onursal Başkanımız Galip Öztürk’ün katkıları ile Ağrı Spor Kulübü’ne, aracımızı teslim etmenin keyfini yaşadık” dedi. Ayyıldız ayrıca, Türk silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de gerçekleştirdiği ‘Zeytin Dalı’ operasyonu kapsamında şehit olan Mehmetçiklere de rahmet diledi.

Taraftardan Sevgi Seli
Metro Turizm’in, ‘Aklınızda Neresi Varsa Oraya Metro Var’ sloganı hayat bulmaya devam ediyor. Türkiye’nin her noktasına ulaşma hedefiyle yola çıkan Metro Turizm, bu kez de Ağrılı vatandaşlarla kucaklaştı.

Metro Turizm, Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk’ün katkıları ile Ağrı Spor Kulübü’ne hediye ettiği özel tasarımlı 2+1 aracı, Şenol Ayyıldız’ı büyük coşkuyla karşılayan binlerce taraftarın tezahüratları eşliğinde teslim etti. Stadyumu dolduran taraftarlar, Metro Turizm’e yoğun sevgi ve desteklerini iletti.
Metro Rent a Bus Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız, taraftara ve tüm Ağrılılara teşekkürlerini bildirerek, “Kurucu Onursal Başkanımız Galip Öztürk’ün katkıları ile Ağrı Spor Kulübü’ne, özel tasarımlı 2+1 aracımızı müsabaka öncesi binlerce coşkulu taraftarın ‘Metro, Metro’ tezahüratları eşliğinde teslim etmenin keyfini yaşadık” dedi.

Ağrı Spor ‘Galip’ Gelecek
Ayyıldız, “Ağrı Metro İş ortaklarımız Cem Köseoğlu, Ufuk Murat Köseoğlu, Zeki Köseoğlu ve Metro Turizm’in değerli yöneticileri ile birlikte Ağrı Spor’un şampiyonluğa ilk adımını, taraftarlarının ‘Ağrı Spor Galip İle Galip Gelecek’ tezahüratları içerisinde coşkuyla kutladık. Bir kentin mutluluğuna vesile olmanın sevinci içerisinde, büyük Metro Ailesi’nin sosyal projelerde gösterdiği hassasiyeti bir kez daha ortaya koymanın gururunu yaşadık. Tüm Türkiye’nin firması olduğumuzu bir kez daha gösterdik” diye konuştu.
Ağrı spor taraftarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Metro Rent a Bus Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız, bu denli güzel bir ortamın oluşmasına vesile olan Kurucu Onursal Başkan Galip Öztürk’e ve törene katılım gösteren Ağrı Valisi Süleyman Elban’a teşekkürlerini ileterek: “Emniyet Müdürümüz Kenan Yıldız’a, Ağrı Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül’e, AK Parti İl Başkanı Av. Abbas Aydın’a, Ticaret Odası Başkanı Saim Alpaslan’a, Ağrı’nın sevilen siması ve gülen yüzü Savcı Sayan’a, Ağrı Spor Kulüp Başkanı Mehmet Yıldırım’a, Atletizm Federasyonu Eski Genel Sekreteri Ayhan İnanlı’ya, gösterilen yoğun ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı tüm yetkililere ve Ağrı halkına Metro Turizm Ailesi adına ben ve yönetici arkadaşlarım sonsuz şükranlarımızı sunarım” ifadelerini kullandı.

Şehitleri unutmadı
Konuşmasının devamında Afrin’e düzenlenen operasyon kapsamında şehit olan Mehmetçikleri de hatırlatan Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız, “Afrin’de şehit olan Mehmetçiklerimize rahmet, geride kalanlara da sabırlar diliyorum, Türkiye bir bütündür, kimse bölemez” dedi. Diyarbakır da Samsun da kardeştir diye belirten Ayyıldız, “Siz arkadan gelen gençlerimize bu ülkeyi teslim edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Ayyıldız ayrıca, 1992 yılında, bütün Türkiye’nin firması olma hedefiyle yola çıktıklarına dikkat çekerek, “Sizlerle birlikte bugün Türkiye’nin 78 ilinde varız. İnşallah önümüzdeki yıllarda da tüm Türkiye’yi taşıyacağız” diye konuştu. Ayyıldız’ın ardından kürsüye çıkan Ağrı 1970 Spor Teknik Direktörü Mustafa Kalafatoğlu ise, Samsun’dan Galip Öztürk bize destek veriyor. Karadeniz’den Samsun’dan bize destek veriyorlar. Buradaki tüm insanların bunu duymasını istiyoruz” dedi.

About Derya Doğan