MAN 30 Adet Çekiciyi Törenle Teslim Etti

MAN 30 Adet Çekiciyi Törenle Teslim Etti


Türkiye lojistik sektörünün 44 yıllık köklü firmalarından Başkent Fiat Uluslararası Nakliyat, 30 adetlik çekici yatırımında MAN çekicilerini tercih etti. Firmaya; 10 adet TGX 18.460 LLS-U Midilli Çekici ve 20 adet TGS 18.420 Uzun Yol Çekici, Ankara Akyurt'taki MAN tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara ile Kamyon Bölge Satış Koordinatörü Ferit Aslan Akman’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen teslimat törenine; Başkent Fiat Uluslar Arası Nakliyat adına Cüneyt Yaşin, Yusuf Yaşin, Cevat Albayrak, Adil Atak, Serhat Karakaya’dan oluşan üst yönetimi ve satışı gerçekleştiren Şensan’ı temsilen ise Genel Müdür Tayfun Kazazoğlu, Kamyon Satış Direktörü Mehmet Demir, Satış Müdürü Ayhan Çağlayan, Satış Danışmanı Engin Karaoğlu katıldılar. 
 
“Tercihimizde ekonomik  avantajlar da belirleyiciydi”
Alınan çekicilerin İzmit–Bulgaristan ve Bursa–Fransa hattında çalışacağını belirten Cüneyt Yaşin, “Bilinen üstün niteliklerinin yanı sıra MAN araçlarının sunduğu ekonomik avantajlar, Euro 6C ile birlikte gerçekten de çok önemli bir noktaya taşındı. Rakipsiz yakıt tasarrufunun yanı sıra uzatılan bakım aralıkları ile de işletme maliyetlerini önemli ölçüde düşürüyorlar. Sunulan bakım paketleri ile ileriye dönük öngörülebilir bir maliyet avantajı da veriliyor. 30 araçlık yatırım tercihimizde MAN’ın sunduğu teknoloji ve kalitenin yanı sıra sunulan ekonomik avantajlar da belirleyici rol oynadı” açıklamasında bulundu.
 
“Yaşam boyu iş ortağımız”
MAN’ın finansal çözümler, bakım ve uzatılmış garanti paketleri, buy-back gibi sunduğu çok önemli avantajlara vurgu yapan Serkan Sara da, “MAN, yaptığı tüm yeniliklerde araç sahiplerini, kullanıcılarını ve çevreyi düşünen bir marka. Bu yaklaşım, MAN’ın 250 yılı aşkın köklü tecrübesi ve ileri Ar-Ge gücü ile geliştirilen teknolojilerden üretime, satıştan Satış Sonrası Hizmetler’e kadar tüm süreçlerimizde belirleyici ana unsurdur. Dolayısıyla MAN’ın geliştirdiği her yeni model, aynı zamanda sınıflarının standart zirvesini, yeni referans çizgisini oluşturmaktadır. Sunduğumuz avantajların yollarda tecrübe edilmesi ile MAN araçlarına yönelik ilgi de her geçen gün artmakta, ‘yaşam boyu iş ortağımız’ olarak adlandırdığımız müşterilerimizle uzun soluklu ilişkiler kurmaktayız. 
 
Bu doğrultuda Başkent Fiat Uluslararası Nakliyat ile de işbirliğimizin daha uzun yıllar güçlenerek süreceğine inanıyoruz” dedi.