Çanakkale Truva Yeni Araç Yatırımında TEMSA'yı Tercih Etti

Çanakkale Truva Yeni Araç Yatırımında TEMSA'yı Tercih Etti


Şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörünün önde gelen firmalarından Çanakkale Truva Turizm, filosuna 1 adet Temsa Maraton ekledi.

Çanakkale Truva Turizm’in yeni Maratonu, Temsa’nın İstanbul Otogarı’ndaki merkezinde 16 Ocak Çarşamba günü düzenlenen etkinlik ile Temsa Otobüs Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci tarafından Çanakkale Truva Turizm yetkilileri Volkan Yavuz Özbek ve Enis Yavuz Özbek kardeşlere teslim edildi.  
 
Çanakkale Truva’nın ilk TEMSA’sı
Çanakkale Truva ailesi ile yaptıkları işbirliğinden dolayı çok mutlu ve gururlu olduklarını belirten Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci, “Bu işbirliğinin, bizi bir araç satmanın ötesinde mutlu eden bir tarafı daha var. Sektörümüzün en önde gelen firmaları arasında yer alan, kaliteli hizmet anlayışı ile yolcularına hizmet vermeyi sürdüren Çanakkale Truva Turizm’in filosunda ilk kez bir Temsa aracı yer alıyor. Bu bana apayrı bir gurur ve mutluluk veriyor. Bu da Volkan ve Enes Yavuz Özbek kardeşlerin sayesinde oldu” dedi.
 
Volkan Yavuz Özbek:“Yatırımlara devam edeceğiz“
Teslimat töreninde konuşan Volkan Yavuz Özbek, “Otobüsçülük bizim baba mesleğimiz. Bu sektördeki çalışmalarımıza ağabeyim Enis Yavuz Özbek devam ediyor, biz bu sektörden vazgeçemedik. Temsa’nın yeni Maraton araçlarını da çok beğendim. Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sayın Sonat Demirci ve Ant Oto İstanbul Satış Müdürü Sayın Şafak Kıyar’ın ilgi ve alakası, nedeniyle tercihimiz Temsa’dan yana oldu. Bu işbirliğinden çok memnun kaldık, yeni aracımızdan da memnun kalacağımıza inanıyoruz. Artık Temsa ailesine girdiğimizi düşünüyoruz ve bu aile içerisinde yeni yatırımlar yapmaya devam edeceğiz. Yeni araçlarla çalışmak ve en az iki yılda bir araçlarımızı yenilemek istiyoruz” dedi.  
 
Enis Yavuz Özbek: “Yeni Maraton’umuzla uzun yıllar çalışacağız”
Otobüsçülük sektörüne babasının yanında muavinlik yaparak başladığını hatırlatan Enis Yavuz Özbek ise, “Babam bu sektörden emekli oldu, dolayısıyla bizi de bu işin parası ile büyüttü. Bu nedenle biz de bu sektöre yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bu aracı da ben kullanacağım. Bugüne kadar ben, çocuklarımla bile, aracımla ilgilendiğim kadar ilgilenmedim. Benim kullandığım araç kolay kolay arıza yapmaz. Yeni Maraton’umuzla daha uzun yıllar yol gideceğimize inanıyorum. Bu yatırım sürecinde bizimle yakından ilgilenen Sayın Sonat Demirci ve Şafak Kıyar’a da teşekkürü bir borç bilirim” dedi.