FİLOLAR TEMSA İLE GÜÇLÜ

FİLOLAR TEMSA İLE GÜÇLÜ


Honest Turizm'e 1 Safir, 2 Maraton Teslim Edildi, Karayolunda filoları güçlendirmeye devam eden TEMSA; Honest Travel Grup, Tezdoğan Turizm ve Ada Vegas Travel'a toplamda 6 otobüs teslimatı gerçekleştirdi.

Latin Amerika piyasasında yaklaşık yüzde 75’lik pazar payı ile önemli ölçüde ivme kaydeden, pazarda söz sahibi olmaya başladığı ilk günden bu yana Latin Amerika’dan Türkiye’ye gelen misafir sayısını yaklaşık 3 katı artıran ve 2019’da 20’inci yılını kutlayan Honest Turizm, 1 Adet Temsa Safir Plus ve 2 adet Temsa Maraton yatırımı yaparak yoluna emin adımlarla devam ediyor.
 
Teslimat töreninde konuşan, aynı zamanda MÜSİAD Meksika Başkanı da olan Honest Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci, 2011 yılında ilk araçlarını aldıklarında kendileri için küçük, ancak Latin Amerika için büyük bir adim attıklarını ve son yapılan satın alımlar ile birlikte 20 otobüs, 4 midibüs ve 6 minibüs ile Türkiye’nin en büyük turistik filolarından birisi olarak hizmet verdiklerini belirtti. Deveci, “Latin Amerika ile ticari ve turistik tüm ilişkileri artırmak için, tüm ekibim ile birlikte bu yola baş koymuş, ismimizden de anlaşılacağı gibi dürüstlüğü, çalışkanlığı ilke edinmiş bir yapıya sahibiz. Bu kapsamda gerek MUSİAD’da, Meksika Başkanı olarak üstlendiğim misyon, gerekse turizm adına yapmış olduğumuz çalışmalar, bizi daha dinamik ve güçlü hale getirdi” dedi. Teslimata katılan Honest Turizm Operasyon ve Transport Müdürü Erkan M. Bulutlar ise, satın alımlara 2019 yılı boyunca devam edeceklerini ifade ederek, uzun yıllardır Honest Turizm’de çalıştığını ve şirketin büyümesinde ekip çalışmasının son derece etkili olduğunu kaydetti. 
 
Tezdoğan Turizm’den 2 Otobüslük Yatırım
Honest Turizm’in ardından Truva Seyahat bünyesinde faaliyet gösteren Tezdoğan Turizm’e de teslimat gerçekleştiren Temsa, bir adet Maraton ve bir adet Safir otobüsü 15 Şubat Cuma günü İstanbul Otogarı’nda firmaya teslim etti. Teslimat törenine, TEMSA Bölge Satış Temsilcisi Sonat Demirci ve Tezdoğan Turizm sahibi Hakan Tezdoğan katıldı. Sonat Demirci, 9 yıl sonra Truva Seyahat ile tekrar çalışma fırsatı yakaladıkları için mutlu olduklarını ve araçlarının kalitesine güvendiklerini belirtti. Tezdoğan Turizm sahibi Hakan Tezdoğan ise Temsa ile çalışmaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek, araç alımlarının devam edeceğini kaydetti.
 
Ada Vegas Travel,Safir Vip Aldı
Ada Vegas Travel da geçtiğimiz hafta bir adet Safir Vip ile filosunu güçlendirdi. Teslimat sonrası Ada Vegas Travel sahibi Yüksel Taşdemir, Temsa’dan yana tercih yapmaya devam edeceklerini ve işbirliklerinin iki taraf için de çok değerli olduğunu dile getirdi.