Gündemdeki Haberler

post

Hidrojen Yakıtlı Otobüs 2020'de Avrupa Yollarında

Hidrojeni güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak her alanda kullanmak için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Toyota, CaetanoBus SA ile birlikte yakıt hücreli yeni şehir otobüsünü üretmek adına ilk adımı attı.

post

Rusya Ekspres Servisi, Arkas ve Sealand Ortaklığıyla Başlıyor

Arkas ve Sealand ortaklığı ile taze meyve ve sebze sezonuna bağlı olarak tekrar açılan reefer servisi “Rusya Ekspres Servis”, Kasım ayı itibariyle Mersin Limanı'ndan hizmet vermeye başlayacak.

post

Karayolu Taşıma Yönetmeliğinde Değişiklik

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Karayolu Yolcu Taşıma Yönetmeliğinde değişiklik yaptı. 27 maddeye uygulanan değişiklik, Resmi Gazete'nin 15 Kasım'lı sayısında duyuruldu.

post

Sektör, çözüm için bir araya geldi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Türkiye Karayolu Taşımacıları Sektör Meclisi toplantısı, 6 Şubat'ta İstanbul TOBB hizmet binasında yapıldı.

post

Kamil Koç'tan 2 Bilete 1 Bilet Hediye Kampanyası

Kamil Koç Bumerang üyelerine özel, Kasım ayı boyunca hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe) yapılacak seyahatlerde aynı anda alınacak minimum 2 biletin toplam tutarının %50'si BumPuan olarak hediye!

post

Yerli Turistin Her Adımı Devlete Bildirilecek

Resmi Gazete'de yayımlanan “2020 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı” kapsamında hayata geçirilecek “İç Turizm Takip Sistemi” ile yerli turistin hangi otele gittiğini, kaç gün kaldığını ve ödediği fatura bilgilerini cep telefonu operatörleri üzerinden devlete bildirme zorunluluğu getiriliyor.

post

ÇOBANTUR/BOLTAS Grup, IVECO'yu Tercih Etti

IVECO'nun İstanbul Anadolu yakası yetkili satıcısı IVECO Otomotiv, IVECO ikinci el markası OK Trucks üzerinden satışını gerçekleştirdiği 60 adet Stralis AT440S46 T/FP LT çekiciyi uluslararası lojistik sektörünün önde gelen firmalarından ÇOBANTUR/BOLTAS Grubu'na törenle teslim etti.

post

Mercedes-Benz Türk, Actros Teslimatlarına Devam Ediyor

2012 yılından bu yana tercihini Mercedes-Benz'den yana kullanan ve tehlikeli madde taşımacılığı, yedek parça satışı ve petrol ofisi akaryakıt satış alanında faaliyetlerini yürüten Hicri Ercili şirketi, filosuna 25 adet 2019 model Mercedes-Benz Actros 1845 LS çekici ekledi.

Sidebar Banner

Gündem Dışı

Moda

Gezilecek Yerler