Gündemdeki Haberler

post

IPRU GENEL KURUL ÖNCESİ GÜÇ DEPOLADI

IPRU (Uluslararası Karayolu Yolcu Taşımacılığı Birliği) Mayıs ayında gerçekleştirmeyi planladığı genel kurula hazırlanmak üzere toplandı. IPRU Genel Kurulu 28 Mayıs'ta yapılacak, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise 5 Haziran'a ertelenecek.

post

Hidrojen Yakıtlı Otobüs 2020'de Avrupa Yollarında

Hidrojeni güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak her alanda kullanmak için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Toyota, CaetanoBus SA ile birlikte yakıt hücreli yeni şehir otobüsünü üretmek adına ilk adımı attı.

post

2020 Otobüs Harcırahı

İBB Ulaşım Daire Başkanlığı, 2020 otobüs harcırahlarını açıkladı.

post

Karayolu Taşıma Yönetmeliği'nde Önemli Değişiklikler

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Karayolu Yolcu Taşıma Yönetmeliği'ne dair değişiklikleri 10 Ocak Cuma günü yayınlanan Resmi Gazete ile duyurdu.

post

2019 Yılında, 34 Milyar Dolar Turizm Geliri Elde Edildi

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye'nin 2019 yılındaki turizm gelirlerini açıkladı. Bakanlıktan yapılan açıklamada Türkiye'nin, 2019'da toplam 51,7 milyon ziyaretçi ve 34,5 milyar dolar turizm geliri rakamına ulaştığı bildirildi.

post

Antalya Turizm Şoförleri Derneği'nden Sezona Hazırlık Toplantısı

Antalya Turizm Şoförleri Derneği, sezon öncesi turizm şoförleri ile mevcut çözümlerin değerlendirilmesi ve çözüm önerilerinin sunulması için bir toplantı gerçekleştireceklerini duyurdu.

post

Akar Lojistik'in Filosundaki Tırsan Araç Sayısı 150 Oldu

Uluslararası parsiyel ve kombine taşımacılığı firmalardan Akar Lojistik, filosuna 50 adet Tırsan Tenteli Maxima Plus kattı. Yapılan teslimatla birlikte firmanın filosundaki Tırsan araç sayısı 150'ye ulaştı.

post

Volvo Trucks'tan Şığva Trans'a 20 Yeni Çekici

Volvo Trucks, frigorifik taşımacılık yapan uluslararası nakliyat firmalarından Şığva Trans'a 20 adet yeni nesil Turbo Compound motorlu Volvo FH 500 çekici satışı gerçekleştirdi.

Sidebar Banner