Gündemdeki Haberler

post

Avrupa'da otobüs üretiminde birinci sıradayız

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, "Otomotiv sektöründe dünya sıralamasında yerimizi aldık. Avrupa'da otobüs üretiminde birinci sıradayız. Hafif ticari araçlarda ikinci ve otomobilde de altıncı sıradayız. AB ülkeleri içerisinde ise üretimde beşinci sıradayız." dedi.

post

Tunç Karabulut: 2018'e pozitif bakıyoruz

Anadolu Isuzu Otobüs İş Birimi Satış Direktörü Tunç Karabulut, şirket faaliyetlerine ve gelecek planlarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

post

Sektör, çözüm için bir araya geldi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Türkiye Karayolu Taşımacıları Sektör Meclisi toplantısı, 6 Şubat'ta İstanbul TOBB hizmet binasında yapıldı.

post

Dıamond Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Çağlar: “Milli Takımımız İçin Çalışmak Onur Verici”

10 yılı aşkın süredir karayolu yolcu taşımacılığı sektörüne hizmet veren koltuk arkası ekran üreticisi ve teknoloji şirketi Diamond, son olarak Türkiye A Milli takımı için tesis edilen Mercedes-Benz Türk marka otobüslerin koltuk arkası ekranları ile gündeme geldi.

post

İç hat biletlerinde tavan fiyat 352 liradan 450 liraya yükseltildi

Uçak biletlerinin özellikle tatil dönemlerinde astronomik ücretlerle satışına yönelik şikayetler üzerine, "tavan fiyat belirlenmesi" konusunda düzenlemeye gidildi. Hava yolu şirketleri, iç hat uçak biletlerinin azami satış fiyatı (tavan fiyat) konusunda anlaşmaya vardı.

post

Hakan Denizcilik, Deniz Motorlarında Scania'yı Tercih Etti

İstanbul Boğazı'ndan geçen ulusal ve uluslararası gemilere lojistik hizmeti veren Hakan Denizcilik, acenta botunda kullanılmak üzere Scania Deniz Motorlarını tercih etti.

post

MAN; ALTUR, İzmit Seyahat ve Artvin Ses'in Filosunu Güçlendirdi

MAN, otobüs teslimatlarına yaz sezonu biterken de devam ediyor. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. ardı ardına düzenlenen törenlerle, ALTUR Turizm, İzmit Seyahat ve Artvin Ses firmalarına toplam 5 adet MAN Lion's Coach otobüs teslim etti.

Sidebar Banner

Gündem Dışı

Moda

Gezilecek Yerler