Voith İstanbul, Ankara ve Eskişehir’de iftar verdi

 

Voith bu yıl da düzenlediği İftar yemekleri ile taşımacılık sektörünün yetkilileri ve emekçileri ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

Türkiye’de hedeflerini büyüten VOITH, Ramazan Ayı boyunca Ticari Araçlar ve Raylı sistemler sektörünün yöneticileri ve sektör temsilcilerini İstanbul, Ankara ve Eskişehir’de düzenlediği iftar yemekleri ile bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadı.

İftar programına VOITH Turbo Türkiye Genel Müdürü Mustafa Kasımlı, Mobility Birim Direktörü Mert Özenç, Satış biriminden Onur Yenihan,  İbrahim Küçük, Servis Müdürü Emre Yakak, Özge Candan; Tüvasaş ,Tülomsaş, TCDD ve TCDD – Marmaray ve Metro İstanbul üst düzey yöneticileri ,yetkilileri ve personelleri katıldı.

VOITH Turbo Türkiye ailesinin gelenekselleşen iftar yemekleri programı, bu sene 6 Haziran’da Adapazarı Sasa Harmanlık Restoran’da Tüvasaş yetkililerine verilen iftar yemeği ile başladı. Eskişehir Ayten Usta Gurme’de Tülomsaş üst düzey yönetici ve personeline verilen iftar yemeği ile devam eden program, IETT yetkilileri ve personelinin, Özel Halk Otobüsleri yetkilileri ve emekçilerinin, TCDD Marmaray ve Metro İstanbul yetkililerinin katıldığı, teknede İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası eşliğinde gerçekleşen iftar yemeği ile son buldu.

İstanbul’da düzenlenen iftar yemeğine Voith Turbo Türkiye ekibinin yanı sıra Voith, Almanya merkezden Ulrich Magin ve Fabian Dubiel ve Voith Yetkili Servisleri Sayın Bülent Arslan ve Hüseyin Erman’ın katılımı ile gerçekleşen yemeklerde, sektörün üst yönetimlerini, emekçilerini ve çalışanlarını ağırladı.

 

About Ulaştırma Dünyası