Gündemdeki Haberler

post

IPRU GENEL KURUL ÖNCESİ GÜÇ DEPOLADI

IPRU (Uluslararası Karayolu Yolcu Taşımacılığı Birliği) Mayıs ayında gerçekleştirmeyi planladığı genel kurula hazırlanmak üzere toplandı. IPRU Genel Kurulu 28 Mayıs'ta yapılacak, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise 5 Haziran'a ertelenecek.

post

Hidrojen Yakıtlı Otobüs 2020'de Avrupa Yollarında

Hidrojeni güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak her alanda kullanmak için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Toyota, CaetanoBus SA ile birlikte yakıt hücreli yeni şehir otobüsünü üretmek adına ilk adımı attı.

post

2020 Otobüs Harcırahı

İBB Ulaşım Daire Başkanlığı, 2020 otobüs harcırahlarını açıkladı.

post

Karayolu Taşıma Yönetmeliği'nde Önemli Değişiklikler

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Karayolu Yolcu Taşıma Yönetmeliği'ne dair değişiklikleri 10 Ocak Cuma günü yayınlanan Resmi Gazete ile duyurdu.

post

Adana Otogarı Yenileniyor

Adana Otogarı, baştan aşağı yenileniyor. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar tarafından Otogar Müdürlüğü'ne atanan Ercan Kandemir, 79 kamera ile 7/24 gözetim altında tutuyor.

post

Kamil Koç'tan Mavi Hat Geliyor

Kamil Koç, Ege'nin ardından, Ankara ve İstanbul arasında da özel hat oluşturduğunu açıkladı. Mavi Hat adı verilen özel hatlarda “Business Class” konforuyla hizmet verileceği belirtildi.

post

Has Otomotiv'den Onur Global Turizm'e Tourismo Teslimatı

Mercedes-Benz Türk bayii Has Otomotiv Onur Global Seyahat Turizm'e 2020 model özel sipariş ve aksesuarlı Tourismo 15 RHD satışı gerçekleştirdi.

post

Can Dersim Tunceliler Turizm, MAN Lion's Coach'la Güçlü

Doğu Anadolu Bölgesinin firmalarından Can Dersim Tuncelililer Turizm 2020 yeni yatırımlarında MAN Lion's Coach'ları tercih etti.

Sidebar Banner