Has Otomotiv'den Onur Global Turizm'e Tourismo Teslimatı

Has Otomotiv'den Onur Global Turizm'e Tourismo Teslimatı


Mercedes-Benz Türk bayii Has Otomotiv Onur Global Seyahat Turizm'e 2020 model özel sipariş ve aksesuarlı Tourismo 15 RHD satışı gerçekleştirdi.

Mercedes-Benz'in Hadımköy Pazarlama Merkezinde yapılan teslimatta Onur Global Turizm sahibi Sercan Onur Gürlük, babası Mustafa Gürlük, oğlu Eymen Asaf Gürlük ve Ertaç Sevimli hazır bulundu.

Sercan Onur Gürlük: “Hiçbir zaman umudumuzu kaybetmedik”

Onur Global Turizm sahibi Sercan Onur Gürlük, “Bu sektör salgın öncesinde de birçok zorluklarla mücadele ediyordu. Sadece bu süreç daha büyük boyutta ve tüm dünyayı etkiledi. Seyahat süreçleri çok olumsuz etkilendi. Mart ayından beri hem turizm hem de şehirlerarası taşımacılık sektörleri durmuş durumda. Hiçbir zaman umudumuzu kaybetmedik. Çünkü yaşanan bu salgın sürecinin de biz çok yakında biteceğine inanıyoruz. Bu umutla 2020 yılına yönelik yaptığımız yatırım planından vazgeçmedik ve hayata geçirdik.  Yolcumuza en iyi hizmeti en iyi araçla verme hedefimiz doğrultusunda da özel aksesuar ve donanımlı Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD yatırımı yaptık. Çağdaş Kiğı Karakoçan firmasına da hayırlı olmasını, firmaya da, bizlere de bol kazanç getirmesini diliyoruz" dedi.

Soner Balaban: “Yolcu taşımacılığı işi tutkuyla yapılan bir iş”

Has Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Soner Balaban, "Evet süreç çok zorlu her sektör için zorlu ama taşımacılık alanı içinde farklı bir şekilde zorlu geçiyor. Ancak  yolcu taşımacılığı işi tutkuyla yapılan bir iş. Bu sektörün her zaman gizli kahramanları da   bireysel otobüsçüler olmuştur. Sercan Onur GÜRLÜK bey de bu kişilerden birisi. Tutkuyla yaptığı işi bütün zorluklara rağmen devam ettirmek istiyor.Yeni yatırımla da bunu gösteriyor. Yeni Tourismo 15 RHD hayırlı, uğurlu olsun ve yılın kalan kısmında bol kazanç getirsin" dedi.