Güneydoğu Bölgesi'nde Birlik ve Beraberlik Mesajları Verildi

Güneydoğu Bölgesi'nde Birlik ve Beraberlik Mesajları Verildi


Güneydoğu bölge esnafı, Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs İşletmecileri Derneği Başkanı Abdulkadir Baykuş Başkanlığında bir araya geldi. Şanlıurfa ve Diyarbakır'da ayrı ayrı gerçekleştirilen toplantılarda bir araya gelen bölge esnafı, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

23 Ekim Cuma günü Şanlıurfa’da gerçekleşen ilk toplantıya Viranşehir Otobüsçüler Dernek Başkanı Salih Özkan ve bölge esnafı katılım gösterdi. Bölgede fiyat istikrarının sağlanması ve birliktelik duygusunun pekiştirilmesi için çalışmalar başlatılması kararı alınan toplantıda, sektörün mevcut durumu ve geleceği de tartışıldı.

Ardından 24 Ekim Cumartesi günü Diyarbakır Otobüsçüler Derneği Başkanı Aydın Özgen ve Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs İşletmecileri Derneği Başkanı Abdulkadir Baykuş Başkanlığında gerçekleşen toplantıya ise Diyarbakır otobüsçülerinden oluşan bir heyet katılım gösterdi. Toplantıda Diyarbakır esnafının sorunları gündeme getirilirken fiyat istikrarının sağlanması ve pandemi koşullarında alınması gereken önlemler gibi konular da masaya yatırıldı.