FUARI BUSWORLD FUARI  19 NİSAN'DA  KAPILARINI İZMİR' DE AÇIYOR

FUARI BUSWORLD FUARI 19 NİSAN'DA KAPILARINI İZMİR' DE AÇIYOR


Otobüs endüstrisinde dünyanın en saygın ve en yüksek ticaret potansiyelli fuarı olarak Belçika, Hindistan, Rusya, Uzak Doğu , Latin Amerika da düzenlenen Busworld Fuarlarının Türkiye ayağı bu yıl HKF Fuarcılık, Busworld International ,Tüm Otobüsçüler Federasyonu (TOF) organizasyonu ve İzmir Büyükşehir Belediyesi desteği ile 19-21 Nisan tarihleri arasında Fuar İzmir'de gerçekleşiyor. 21.000m2 lik alanda 3 gün sürecek fuar 150 firma, 300 den fazla marka ve 25.000 i aşın ziyaretçiye ev sahi

Sektörün En önemli ve tek uluslararası konferansı  “BUSWORLD Academy Congress”

Türkiye ve uluslararası belediyelerin ve ulaştırma departmanının büyük ilgi gösterdiği fuar aynı zamanda ve dünya çapında otobüs endüstrisinin konusunda fikir önderlerinin ve önde gelen konuşmacıların yer alacağı Busworld Akademi Konferansı’na ev sahipliği yapacak.

Alım Heyeti ile VIP alıcılar bu fuarda

Doğu Avrupa, Türkî Cumhuriyetler, Orta Doğu, Balkanlar ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere çok sayıda potansiyel alıcıdan oluşan yabancı alım heyetleri fuarı ziyaret edecek ve birebir görüşmeler yapacaklar.

Ulaştırma Daire Başkanlıklarından Büyük İlgiAzerbaycan, Gürcistan, Litvanya, İran, Filistin, Rusya Ulaştırma Bakanlıklarının Daire Başkanları ve İzmir, İstanbul, Ankara, Eskişehir,  Edirne, Şanlıurfa, Kocaeli, Adana, Aydın, Balıkesir, Denizli, Ankara, Gaziantep, Hatay, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Tekirdağ, Eskişehir, Malatya Belediyeleri Ulaştırma Daire Başkanları, IETT, ESHOT, Kayseri Ulaşım A.Ş. yetkilileri,  19-21 Nisan tarihleri arasında, sektördeki son yenilikleri takip etmek ve görüşmeler yapmak üzere fuarı ziyarete geliyor.

Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi” Bilgilendirme Semineri

T.C Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü 200 kişilik heyetiyle fuarı ziyaret ediyor. Aynı zamanda ” Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi” Bilgilendirme Seminerini gerçekleştirecek.  Ayrıca bakanlık tarafından organize edilen 200 kişilik alım heyeti sektörle buluşacak.

Uluslararası Basın Akını

Fuarın açılış günü olan 19 Nisan’daki Basın Günü’müze 20 ülkeden 38 uluslararası basın mensubunun davetli olarak İzmir’de bulunacaklar.

Busworld Turkey hakkında:

1971 yılında Belçika Kortrijk’te ilk kez düzenlenen Busworld Fuarı, yıllar içerisinde otobüs sektörünün en eski ve en saygın ihtisas fuarı olarak uluslararası bilinirliğe sahip olmayı başardı. Bununla birlikte 2004 yılında Türk fuar organizatörü HKF Fuarcılık A.Ş. ile birlikte düzenlenmeye başlanan Busworld Turkey Fuarı,  uluslararası ihtisas fuarcılığının en önemli fuarları arasında söz sahibi olmanın yanı sıra, UFI Onaylı Fuar sertifikasına sahip BUSWORLD TURKEY, dünya standartlarında kaliteli uluslararası ihtisas fuarları arasında yer alıyor.