Mercedes'ten hafif ticari ve binek araçlar da kampanya

Mercedes'ten hafif ticari ve binek araçlar da kampanya


Mercedes-Benz Finansal Hizmetler'in Temmuz ayına özel hazırladığı kampanya içerisinde S-Serisi dışındaki tüm binek modellere X-Serisi de eşlik ediyor.

Seyahatlerin bolca artış gösterdiği yaz dönemine hurda teşvikinin eklenmesiyle birlikte neredeyse tüm otomobil üreticileri ilgi çekebilmek adına kampanya ve indirimler gerçekleştiriyor. Mercedes-Benz Türk de temmuz ayına özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında yüzde 0,99 faizli kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunarak bunu yakalama amacında. Ayrıca belirtilen kampanyalar kapsamında 1 yıllık kasko ve bakım paketini de ücretsiz olarak sunan Mercedes’te, hafif ticari araçlar için hazırlanan özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak mümkün.
 
Hangi modeller var 
Mercedes’in bu aya özel hazırladığı kampanya kapsamında; A-Serisi, B-Serisi, CLA, GLA, C-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet, E-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor. Bu kapsamda E-Serisi Sedan, Coupé ve Cabriolet otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 200.000 TL kredi tutarı, yüzde 0,99 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânlarıyla değerlendirilebiliyor. C-Serisi Sedan, Coupé ve Cabriolet otomobil alımlarında içinse, Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 150.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve yüzde 1,39 faiz oranından yararlanılabiliyor. Temmuz ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 130.000 TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile yüzde 1,69 faiz oranı fırsatı sunuluyor.