Toksuzlar Transport, Mercedes-Benz Çekicilerle Güçlü

Toksuzlar Transport, Mercedes-Benz Çekicilerle Güçlü


Mercedes-Benz Türk'ün ikinci el kamyon markası TruckStore tarafından, Toksuzlar Transport'a 30 adet Mercedes-Benz Actros 1841 LSnRL çekici teslimatı yapıldı. 2015 model Mercedes-Benz araçlar'ın, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler tarafından sağlanan kaskolu kredi imkânları ile şirket filosuna katıldığı belirtildi.

1994 yılından günümüze sıfır km ve ikinci el ticari araç alımları kapsamında Mercedes-Benz Türk ile iş ortaklığını aralıksız sürdüren Toksuzlar Transport, filosuna 30 adet 2015 model Mercedes-Benz Actros 1841 LSnRL çekici ekledi. Mercedes-Benz Türk Genel Müdürlük Kampüsü’nde bulunan TruckStore tesislerinde gerçekleştirilen teslimat töreninde araçlar; Mercedes-Benz Türk 2.El Kamyon ve Otobüs Satış Direktörü Didem Daphne Özensel ile TruckStore Grup Müdürü Kıvanç Aydilek ve Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Gelecek Otomotiv Erzurum yetkilileri tarafından Toksuzlar Transport Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Toksöz’e teslim edildi. Toksuzlar Transport yetkilileri, yeni yatırımları kapsamında satın aldıkları 2015 model Mercedes-Benz Actros 1841 LSnRL çekicilerin uluslararası yük taşımacılığı alanında kullanacağını belirttiler. Şirket, tamamı Mercedes-Benz marka araçlardan oluşan araç parkını bu alımlarıyla birlikte toplam 110 adede çıkardı.

Didem Daphne Özensel: “Liderlik pozisyonumuzu koruyoruz”

Mercedes-Benz Türk 2.El Kamyon ve Otobüs Satış Direktörü Didem Daphne Özensel törende gerçekleştirdiği konuşmada; “2009 yılında ikinci el kamyon pazarına TruckStore, otobüs pazarına ise BusStore markalarımızla girdiğimiz konseptimizde gurur ve başarılarla dolu 10 yılı geride bıraktık. Ticari araç sektöründe başlattığımız ‘2.Elde 0 km gibi’ imkânları sunduğumuz bu yapıda, liderlik pozisyonumuzu koruyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz avantajlı satış, ekspertiz, kişiye özel kredilendirme seçeneklerimiz ve gelişmiş servis ağımız sayesinde gücümüze güç katıyoruz. 10 yıllık sürede, 16 bin kamyon ve yaklaşık 4 bin adet otobüsten oluşan ikinci el satışı portföyümüze Toksuzlar Transport’u da eklemekten büyük mutluluk duyuyoruz. 1994’ten günümüze aralıksız işbirliğimizi sürdürdüğümüz Toksuzlar Transport’a, 0 km araç alımlarında sağladığımız hizmetleri, ikinci elde de sunarak TruckStore markamızın avantajlarını yaşatıyoruz. Bugün teslimatını gerçekleştirdiğimiz 30 adet Mercedes-Benz Actros 1841 LSnRL çekicimizin kendilerine hayırlı uğurlu olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyoruz” dedi.

Tuncay Toksöz: “Araç parkımızı büyütmenin mutluluğunu yaşıyoruz”

Toksuzlar Transport Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Toksöz ise, “3 farklı ülkede çeşitli gümrüklerde bulunan 10’dan fazla noktada yürüttüğümüz yük taşımacılığı faaliyetlerimiz için yaptığımız yatırımlar ve sağladığımız istihdamla sektörümüzün liderleri arasındayız. Bugün teslim aldığımız 30 adet Mercedes-Benz aracımız ile toplam araç parkımızı 110 adede çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geçmişten bu yana 0 km araç alımlarımızda tercih ettiğimiz Mercedes-Benz Türk’e TruckStore markasıyla ikinci el alanında da bize sunduğu seçenekler ve sağladığı güven için teşekkür ediyorum. Mercedes-Benz Türk’e, TruckStore markasına, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e ve Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Gelecek Otomotiv Erzurum’a sundukları hizmet ve desteklerden ötürü teşekkürlerimi sunarım” diye konuştu.