Eyüp Lojistik, 12 Araçlık Yatırımında MAN'ı Tercih Etti

Eyüp Lojistik, 12 Araçlık Yatırımında MAN'ı Tercih Etti


Lojistik sektörünün köklü ve güçlü markalarından Eyüp Lojistik, 12 adet MAN TGS 18.420 4X2 BLS-UY tipi çekici satın aldı.

Uluslararası nakliye, depolama, özel proje taşımacılığı gibi lojistik sektörünün birçok alanında hizmet veren Gaziantep merkezli Eyüp Lojistik’in satın aldığı çekiciler, MAN’ın Ankara, Akyurt’taki tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Ankara Şube Kamyon Satış Müdürü Tayfun Kazazoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen törene Eyüp Lojistik adına Yılmaz Çevik katıldı.

 

Yılmaz Çevik: “İşletme giderlerindeki avantajlardan dolayı MAN’ı tercih ettik”

Köklü geçmişi ve hizmet çeşitliliği ile Eyüp Lojistik’in müşterilerinin tüm lojistik ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşıladığına vurgu yapan Yılmaz Çevik, “Tüm hizmetlerimizde ortaya koyduğumuz mükemmeliyetçi yaklaşım, aynı zamanda her alandaki alt yapımızın kalitesini de ortaya koyuyor. Bu doğrultuda hizmet kalitemizin en temel unsurlarından biri de hiç şüphesiz yaklaşık 200 araçlık filomuzdur. Filomuzu daha da güçlendirmek için gerçekleştirdiğimiz 12 çekicilik son yatırımımızda da; araç niteliklerinin yanı sıra işletme giderleri ve satış sonrası hizmetlerde sunulan cazip avantajlar nedeni ile tercihimizi MAN’dan yana kullandık” diye konuştu.

 

İbrahim Altun: “Her alanda müşteri odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz”

 

Satışı gerçekleştiren MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. İstanbul Şube Kamyon Satış Müdürü İbrahim Altun ise, MAN’ın yaşam boyu iş ortağı olarak kabul ettiği müşterilerini her alanda odağına aldığını vurguladı ve “MAN olarak, üretimden satışa ve satış sonrası hizmetlere kadar her alanda müşteri odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Dolayısıyla müşterilerimizle uzun soluklu ve güçlü iş birliklerimiz bulunuyor” diye konuştu.