Busworld Turkey, 5 Mart'ta 8'inci Kez Kapılarını Açıyor

Busworld Turkey, 5 Mart'ta 8'inci Kez Kapılarını Açıyor


Bu yıl 8'incisi düzenlenen Busworld Turkey Fuarı, sektörün önde gelen firmalarının katılımı ile 5 Mart Perşembe günü kapılarını açıyor.

Otobüs endüstrisinde dünyanın en eski ve en yüksek ticaret potansiyelli fuarı olarak Belçika, Hindistan, Rusya, Uzak Doğu, Kuzey Amerika ve Latin Amerika'da düzenlenen Busworld Fuarlarının Türkiye ayağı Busworld Turkey; 5-7 Mart tarihleri arasında Fuar İstanbul’un 9 ve 10 numaralı salonlarında ziyaretçilerini ağırlayacak.

HKF Fuarcılık ve Busworld International ortaklığında, TÖHOB ve İSTAB işbirliği ile 8’inci kez düzenlenen Busworld Turkey Fuarı’nda, otobüs endüstrisinde faaliyet gösteren 150 den fazla üretici ve yüzlerce marka, sektörle bir araya gelecek ve en son ürünlerini sergileyecek.

TÖHOB'un genel kurulu da yapılacak

Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği’nin (TÖHOB) Yıllık Genel Kurul Toplantısına da ev sahipliği yapacak fuara, Türkiye’nin birçok büyükşehrinden belediye başkanları da ziyaretler gerçekleştirecek. Busworld Academy tarafından, “Sürdürülebilir Şehirler İçin Otobüs Sistemleri” konferansının da düzenleneceği fuarda, Busworld International ile ortak oluşturulan alım heyetleri de 3 gün boyunca misafir edilecek.

Fuarı bu yıl 20’si uluslararası, 19’u yerli olmak üzere 39 basın mensubu ziyaret edecek. Bu sayede fuara katılan markaların en yeni ürünleri tüm dünya çapında ve yerli endüstriye tanıtılmış olacak.