TEMSA'dan Şeker Turizm'e 2 Maraton

TEMSA'dan Şeker Turizm'e 2 Maraton


Turizm taşımacılığı alanında 20 yıldır hizmet veren İstanbul merkezli Şeker Turizm, filosuna 2 TEMSA Maraton ekledi. Böylelikle firmanın filosundaki TEMSA araçların sayısı 64'e yükseldi.

İstanbul Otogarı’ndaki TEMSA merkezinde 22 Mart Perşembe günü düzenlenen teslimat törenine Şeker Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Reyhan Şeker, TEMSA Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci, Antoto İstanbul Genel Müdürü Efe Selçuk ve Ant Oto Otobüs Satış Müdürü Şafak Kıyar katıldı.

100 aracın 62’si TEMSA Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan firma yetkilisi Reyhan Şeker, sektöre personel ve servis taşımacılığı ile adım attıklarını ve bu alandaki hizmetlerini Kartal Tur adı altında yapılandırdıklarını söyledi. İlk TEMSA yatırımını 2004 yılında yaptıklarını, sonra da yatırım kararlarını hep TEMSA yönünde kullandıklarını belirten Şeker, “TEMSA tercihimizdeki en önemli etkenleri, finansman koşulları, ödeme imkanları, düşük yakıt tüketimi, sorun çıkarmamaları ve satış sonrası hizmet süreçlerinden duyduğumuz memnuniyet olarak sıralayabilirim” dedi.

Şeker şöyle devam etti: “20 yıl kadar önce turizm taşımacılığı alanına yönelik firmamız Şeker Turizm’i kurduk. Şu anda servis alanı ve turizm alanında toplam 100 otobüsümüz bulunuyor. Filomuzda 22 Safir, 40 Prestij model araç yer alıyor.” “TEMSA’ya güven duyuyoruz” 2 Maraton satışının takassız gerçekleştiğini de hatırlatan Reyhan Şeker, “Büyük otobüs grubunda hep Safir kullandık, bu sefer de Maraton’u deneyimlemek istedik. Uzun yıllar TEMSA müşterisi olduğumuz için, TEMSA’ya duyduğumuz güvenle bu yatırımı yaptık. Aralık ayında da 9 Prestij yatırımı daha yapmıştık” dedi.

TEMSA Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci teslimat töreninde yaptığı açıklamada, “2018 yılına hızlı bir teslimat süreci ile girdik. Birçok firmanın bu yıl yatırım tercihinde Maraton aracımız; sahip olduğu konfor düzeyi, teknolojik donanımı, bagaj kapasitesiyle öne çıkıyor. Şeker Turizm ile iş birliğimizin 14 yıllık bir geçmişi var. Giderek yatırım yapmanın zorlaştığı süreçte en iyi yatırım yapan firmalardan birisi Şeker Turizm. Yeni araçlarımızın Şeker Turizm’e hayırlı olmasını ve bol kazançlar getirmesini dilerim” dedi.