Mars Lojistik, Ekonomi Uzmanlarını Sektörle Buluşturuyor

Mars Lojistik, Ekonomi Uzmanlarını Sektörle Buluşturuyor


Mars Logistics, Türkiye ve dünya ekonomisindeki gelişmeleri uzman ekonomistlerle değerlendiriyor. İlki Eskişehir'de gerçekleştirilen “Mars'la Ekonomi Buluşmaları” etkinliğinde ekonomi dünyasının duayen ismi Mahfi Eğilmez konuk edildi.

Bu yıl 30’uncu yaşını kutlayan Mars Logistics, ünlü ekonomistlerle iş dünyasını bir araya getiriyor. “Mars’la Ekonomi Buluşmaları” ile 2020 yılı boyunca Türkiye’nin çeşitli illerinde faaliyet gösteren şirketlerle buluşmayı amaçlayan Mars Logistics’in ilk durağı Eskişehir olurken, ilk konuğu da Mahfi Eğilmez oldu. Eskişehir Odunpazarı’ndaki Tasigo Hotel’de gerçekleştirilen ve yaklaşık 200 kişinin katıldığı etkinlikte, ekonomist Mahfi Eğilmez, Türkiye ve dünya ekonomisinde herkesi etkileyen gelişmeleri yorumladı ve iş dünyasına yönelik tavsiyelerini paylaştı.

 

 

Gökşin Günhan: “Şirketlerin büyümesine katkı sunmayı hedefliyoruz”

Ekonomist Mahfi Eğilmez’in Türkiye ve dünya ekonomisine ilişkin öngörülerini ve yorumlarını paylaştığı etkinliğin açılış konuşmasını Mars Logistics Yönetim Kurulu Üyesi Gökşin Günhan yaptı. Günhan, “Mars Logistics olarak 30 yıldır genç filomuz ve güçlü ekibimizle müşterilerimize hizmet veriyoruz. İspanya’da kurduğumuz yeni şirketimizle bir yandan dünyaya açılırken, diğer yandan Türkiye’deki müşterilerimizin lojistik süreçlerini kolaylaştıracak çözümler üretiyoruz. Ekonomi buluşmalarımızda müşterilerimizle bir araya gelerek, ülke ve dünya ekonomisini birlikte yorumlamayı, doğru hamlelerle şirketlerin büyümelerine katkı sunmayı hedefliyoruz. Bu vesileyle, 2020 itibarıyla çok değerli ekonomistlerin katılımıyla buluşmalar düzenlemeyi amaçladık. İlk durağımız, yükselen grafiğiyle, Türkiye’nin marka şehri Eskişehir oldu” dedi. Mars Logistics’in yakın zamanda Eskişehir’de bir toplama merkezi açtığını hatırlatan Günhan, “Toplama merkezi, müşterilerimize pek çok avantaj sunacak. Buradaki toplama merkezimiz sayesinde ihracatçı firmalarımızın iç nakliye süreçlerini kısaltacağız ve kolaylaştıracağız. Eskişehir’deki toplama merkezimiz sadece bu ildeki müşterilerimize değil, çevre illerde yer alan ihracatçılara da hizmet verecek” diye konuştu.