MAPAR Otomotiv Teslimatta Hız Kesmiyor

MAPAR Otomotiv Teslimatta Hız Kesmiyor


2020 yılına ilklerle giren MAPAR Otomotiv, Abaylar Otelcilik ve Ada Vegas Travel'e yeni araçlarını düzenlenen törenlerle teslim etti.

 

Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren Aksaray merkezli Abaylar Otelcilik ve Taşımacılık, 2020 yılı için planladığı 10 adetlik yatırımın ilk 5 tanesini teslim aldı. MAN'ın Ankara Akyurt tesislerinde gerçekleşen teslimatta, Mapar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin adına Kamyon Satış Danışmanı Bilal Sürmen, araçları Abaylar Yönetim Kurulu Başkanı Naci Abay adına teslimata katılan Operasyon Sorumlusu Tamer İnceöz'e teslim etti.

İstanbul'un önde gelen turizm firmalarından Ada Vegas Travel, son yatırımında, 2020'nin en iyi otobüsü seçilen MAN Lion's Coach'u ve MAPAR Otomotiv’i tercih etti. Düzenlenen teslimat töreninde MAPAR Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, Ada Vegas Travel Sahibi Yüksel Taşdemir'e 13 metre 55 kişilik Lion's Coach otobüsü teslim etti. MAN Bölge Müdürü Önsel Demircioğlu ve MAPAR Otobüs Satış Müdürü Ender Keskin’in de katıldığı teslimat töreninde konuşan Yalçın Şahin, “Lion’s Coach ve MAPAR’ı tercih eden Ada Vegas Travel’ın yeni yatırımının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.