Bakiler Lojistik'in Tercihi Renault Trucks Oldu

Bakiler Lojistik'in Tercihi Renault Trucks Oldu


Uluslararası kuru yük taşımacılığı operasyonlarını Mersin merkezli uluslar arası kuru yük taşımacılığı firması Bakiler Lojistik, dört adet yeni Renault Trucks T 480 çekicileri filosuna kattı.

Araçların teslimat töreninde konuşan Bakiler Lojistik firma sahibi Osman Baki, “Özellikle İtalya Ro-Ro hattını çok yoğun kullanıyoruz ve bu hatta çalışan araçlarımız dorse taşımacılığı yaptığı için aylarca yurda dönüş yapmıyor. Bu nedenle araçlarımızın problemsiz yola devam etmesi ve herhangi bir durumda araç üreticisinin her türlü desteği vermesi çok önemli. Renault Trucks’ın satış sonrası hizmetleri hem Türkiye hem Avrupa’da gelişmiş olduğu için bu araçları tercih ettik” diye konuştu.

 

Alımlarında Renault Trucks çekicileri kullanan lojistik firmalarının araçlarından memnuniyetlerinin de etkili olduğuna dikkat çeken Baki, “Türkiye’deki birçok şehirde Renault Trucks çekicilerine ilginin yoğun olduğunun farkındaydık. Mersin ve bölgesinde de trafiğe çıkan Renault Trucks çekici sayısı her geçen gün artıyor” dedi.

 

Emrah Deniz: “Memnuniyetleri yeni alımların önünü açacak”

Bakiler Lojistik’in Renault Trucks ailesine katılmasının önemine değinen Erman Ticari Araçlar Genel Müdürü Emrah Deniz ise, “Tenteli taşımacılık yapan firmalar, Renault Trucks çekicilerin performans ve verimliliğinden oldukça memnunlar. Bakiler Lojistik’in de araçlarımızdan memnun kalacağına ve memnuniyetlerinin yeni alımların önünü açacağına eminiz” diye belirtti.