Gündemdeki Haberler

post

Tofed Shell Kart Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Tofed Shell Kart Projesi hız kesmeden Ege bölgesi çalışmalarına devam ediyor. Tofed Shell kart sektörümüzün en büyük giderlerinden biri olan akaryakıt'ta kolaylık sağlamaktadır.

post

IPRU GENEL KURUL ÖNCESİ GÜÇ DEPOLADI

IPRU (Uluslararası Karayolu Yolcu Taşımacılığı Birliği) Mayıs ayında gerçekleştirmeyi planladığı genel kurula hazırlanmak üzere toplandı. IPRU Genel Kurulu 28 Mayıs'ta yapılacak, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise 5 Haziran'a ertelenecek.

post

2020 Otobüs Harcırahı

İBB Ulaşım Daire Başkanlığı, 2020 otobüs harcırahlarını açıkladı.

post

Karayolu Taşıma Yönetmeliği'nde Önemli Değişiklikler

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Karayolu Yolcu Taşıma Yönetmeliği'ne dair değişiklikleri 10 Ocak Cuma günü yayınlanan Resmi Gazete ile duyurdu.

post

Adana Otogarı Yenileniyor

Adana Otogarı, baştan aşağı yenileniyor. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar tarafından Otogar Müdürlüğü'ne atanan Ercan Kandemir, 79 kamera ile 7/24 gözetim altında tutuyor.

post

Kamil Koç'tan Mavi Hat Geliyor

Kamil Koç, Ege'nin ardından, Ankara ve İstanbul arasında da özel hat oluşturduğunu açıkladı. Mavi Hat adı verilen özel hatlarda “Business Class” konforuyla hizmet verileceği belirtildi.

post

Temsa, Asist Turizm'e 17 Prestij SX teslim etti

Temsa, VIP transfer, araç kiralama ve personel taşımacılığı alanında hizmet veren Bodrum merkezli Asist Turizm'e 17 adet 2021 model Prestij SX'in teslimatını gerçekleştirdi

post

Ankara Nakliyat Filosunu MAN Çekicilerle Güçlendirdi

Ankara Nakliyat, sipariş ettiği 15 adet yeni MAN çekicinin ilk bölümü olan 7 adet TGX 18.470 4X2 BLS UY Retarder'i törenle teslim aldı.

Sidebar Banner