Gündemdeki Haberler

post

IPRU GENEL KURUL ÖNCESİ GÜÇ DEPOLADI

IPRU (Uluslararası Karayolu Yolcu Taşımacılığı Birliği) Mayıs ayında gerçekleştirmeyi planladığı genel kurula hazırlanmak üzere toplandı. IPRU Genel Kurulu 28 Mayıs'ta yapılacak, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise 5 Haziran'a ertelenecek.

post

Hidrojen Yakıtlı Otobüs 2020'de Avrupa Yollarında

Hidrojeni güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak her alanda kullanmak için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Toyota, CaetanoBus SA ile birlikte yakıt hücreli yeni şehir otobüsünü üretmek adına ilk adımı attı.

post

2020 Otobüs Harcırahı

İBB Ulaşım Daire Başkanlığı, 2020 otobüs harcırahlarını açıkladı.

post

Karayolu Taşıma Yönetmeliği'nde Önemli Değişiklikler

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Karayolu Yolcu Taşıma Yönetmeliği'ne dair değişiklikleri 10 Ocak Cuma günü yayınlanan Resmi Gazete ile duyurdu.

post

Antalya Valisi Münir Karaloğlu: “Sadece Eylül Ayında 2 Buçuk Milyon Turist Gelir”

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ATSO) Mayıs ayı olağan meclis toplantısına katılan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya'yı sadece Eylül ayında 2 buçuk milyon turistin ziyaret etmesini beklediklerini söyledi.

post

Coronavirüs Turizmi Vurdu, Turizmciler Bakandan Destek İstedi

Turizm İstişare Kurulu, dünyayı saran ve Türkiye'de de çıkan yeni tip corona virüs nedeniyle turizm sektörünün ciddi şekilde etkilendiğini belirterek, çok sayıda ileri tarihli rezervasyon iptali olduğunu duyurdu.

post

Bakiler Lojistik'in Tercihi Renault Trucks Oldu

Uluslararası kuru yük taşımacılığı operasyonlarını Mersin merkezli uluslar arası kuru yük taşımacılığı firması Bakiler Lojistik, dört adet yeni Renault Trucks T 480 çekicileri filosuna kattı.

post

Tırsan'dan, Sektörün İlk Dijital Teslimat Töreni

Tırsan, canlı video konferans sistemi ile Türkiye'nin önde gelen taşımacılık firmalarından Eyüp Lojistik'e, 165 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus treyler teslimatı gerçekleştirdi.

Sidebar Banner